Нова очільниця управління комунальною власністю Олеся Юріївна Смоловик
15 червня, міський голова Олександр Третяк представив нову начальницю управління комунальною власністю. Нею стала Олеся Смоловик. Олеся Смоловик має юридичну освіту. Впродовж 16 років працювала на виробничих підприємствах, здійснюючи супровід господарської діяльності. -Щиро дякую попередньому керівнику управління – Наталії Поліщук за багаторічну працю на благо нашого міста. А новому керівнику бажаю плідної праці, адже сфера…
